Otelimiz, Foça’nın sakin ve huzurlu köşesi olan Mersinaki Koyu’nda kapılarını misafirlerine 2012 itibariyle açtı. Altı yıl boyunca oturduğumuz evimizden dönüştürerek oluşturduğumuz otelimizi, sade ve ev rahatlığında tasarladık. Burası, konuklarımızı hala içtenlikle karşıladığımız evimiz ve yeni dostluklara açık.

16 yataklı otelimiz, tatillerinde sessizliği ve sakinliği tercih edenler için iyi bir seçenek. Büyük kentin karmaşasından uzaklaşmak isteyenlere sunulan 7 odalı küçük bir konuk evi. En ince ayrıntısına kadar özenle oluşturduğumuz otelimizin yakın çevresi konuklarımıza yürüyüş yapma, yüzme, bisiklete binme gibi spor imkanları sunmakla birlikte gruplara da kendi alanlarında çalışma ortamı sağlıyor. Plaja mesafemiz 150 m. ve terasımız, geniş bir deniz ve dağ manzarasını kucaklıyor.

Ege mutfağının iyi birer temsilcisi olan, özenle hazırladığımız kahvaltı ve yemeklerimizde ağırlıklı olarak kendi ürünlerimizi sunuyoruz. Foça üretimi zeytinyağı, zeytin, peynir, domates, yeşillik ve sebzelerle birlikte kendi üretimimiz olan reçel, ev eriştesi, mantı, gözleme, turşu gibi birçok ürün kahvaltı ve yemek masalarımızı süslüyor.

Konuklarımıza sade ve huzurlu bir ev konforu sunmak kadar Foça’yla ilgili iyi bir rehberlik hizmeti vermek de Foça’ ya olan gönül borcumuz.

Huzur ve barış dolu bir tatil için sizleri Foça’ya ve otelimize bekliyoruz!
İsmetpaşa Mah. Ferruh Başağa Sok. No: 29 Foça - İZMİR / TÜRKİYE
Tel: +90 232 812 23 29
Gsm: +90 507 271 43 31
focaerguvan@gmail.com